Czy jest sens interesowania się wydrukiem jakiegoś moda do chłodzenia wydruku takich jak Hero Me albo np Bullseye? Poprawia to rzeczywiście cokolwiek względem Stocka?
I drugie: czy metalowy czy tam aluminiowy ekstruder z alie może wpłynąć na to, że Filament się będzie mniej ślizgał i uda się podkręcić prędkość wydruku?
Co mam:
Klipper i input shaper
3d touch
Mody do napinania pasków.
Szklany stół
Zrobiony ten mod anticlog z rurka ptfe.
Jakby ktoś zaproponował jakieś mody do tej drukarki to bede wdzięczny. Im taniej a duży efekt tym lepiej. Wiadomo, nie przesadzajcie bo potem się okaże że lepiej po prostu kupić coś nowego