• Shoutbox służy wyłącznie do luźnych pogaduszek.
  • Andrzej_W14 cze 2026, 23:05
    lubi tę wiadomość
    @GUTEK@ pisze: 14 cze 2026, 22:33 @Adinfo kopsnij się do pszczyny https://m.olx.pl/d/oferta/robot-kiszacy ... 7Cpromoted :crazy2:
    Kurna tak gonisz te roboty aż sam jakiegoś kupię :mrgreen:
  • Adinfo14 cze 2026, 22:35
    lubi tę wiadomość
    @GUTEK@ pisze: 14 cze 2026, 22:33 @Adinfo kopsnij się do pszczyny https://m.olx.pl/d/oferta/robot-kiszacy ... 7Cpromoted :crazy2:
  • @GUTEK@14 cze 2026, 22:33
  • @GUTEK@14 cze 2026, 22:32
    dziobu pisze: 14 cze 2026, 22:30
    @GUTEK@ pisze: 14 cze 2026, 22:29 nie wtedy juz mieli kolor, ale 2 wojna swiatowa byla czarno-biała :D
    nie; techicolor to lata 20
    no przeca ogladalem 4 pancernych :D
  • dziobu14 cze 2026, 22:31
    a pierwsze filmy to chyba jeszcze końcówka XXw
  • dziobu14 cze 2026, 22:30
    @GUTEK@ pisze: 14 cze 2026, 22:29 nie wtedy juz mieli kolor, ale 2 wojna swiatowa byla czarno-biała :D
    nie; techicolor to lata 20
  • @GUTEK@14 cze 2026, 22:29
    no poparzone ciulato się goi
  • @GUTEK@14 cze 2026, 22:29
    dziobu pisze: 14 cze 2026, 22:19
    Adinfo pisze: 14 cze 2026, 22:13 jak kuźwa ktos w 86 roku wiedział po polu Higgsa
    bo tak myślisz że wtedy to ludzie żyli w czarno-białym świecie i tyle
    nie wtedy juz mieli kolor, ale 2 wojna swiatowa byla czarno-biała :D
  • Adinfo14 cze 2026, 22:25
    dziobu pisze: 14 cze 2026, 22:24 a myślałem że to siemens ma ciulaty soft
    widocznie takie czasy
    o znam to bo kiedyś poszli w system obiegu dokumentów od nich i jazdy były, a programistów do tego mało posiadali
  • dziobu14 cze 2026, 22:24
    a myślałem że to siemens ma ciulaty soft
    widocznie takie czasy
  • Adinfo14 cze 2026, 22:24
    dziobu pisze: 14 cze 2026, 22:23 mam g*wno soft do PLC; poprzednia wersja - 305MB. Nowa - 1.3GB i wymagany restart systemu
    co za zjeby
    skąd ja to znam, nie wiem co tam pakują ale to może faza programistów AI
  • dziobu14 cze 2026, 22:23
    mam g*wno soft do PLC; poprzednia wersja - 305MB. Nowa - 1.3GB i wymagany restart systemu
    co za zjeby
  • Adinfo14 cze 2026, 22:23
    lubi tę wiadomość
    dziobu pisze: 14 cze 2026, 22:22
    Adinfo pisze: 14 cze 2026, 22:20 myślałem, że noga po oparzeniu klejem na gorąco szybko sie zagoi ale to niestety potrwa
    przez jakieś 2-3 lata miałem blizne
    dłużej niż po złapaniu spadającego grota
    tak też będzie, bo ja głupi zerwałem gorący klej ze skórą ;p -> ale spoko, na mnie i tak się goi jak na psie
  • dziobu14 cze 2026, 22:22
    Adinfo pisze: 14 cze 2026, 22:20 myślałem, że noga po oparzeniu klejem na gorąco szybko sie zagoi ale to niestety potrwa
    przez jakieś 2-3 lata miałem blizne
    dłużej niż po złapaniu spadającego grota
  • Adinfo14 cze 2026, 22:20
    myślałem, że noga po oparzeniu klejem na gorąco szybko sie zagoi ale to niestety potrwa
  • dziobu14 cze 2026, 22:20
    a np z takich pierdół... Gutenberg przedstawił maszynę drukarksą...w Strasburgu...w XV wieku... na targach. Na targach k*rwa. Potem wystawiał ją na targach ksiązki. w XV wieku.
  • Adinfo14 cze 2026, 22:20
    lubi tę wiadomość
    dziobu pisze: 14 cze 2026, 22:19
    Adinfo pisze: 14 cze 2026, 22:13 jak kuźwa ktos w 86 roku wiedział po polu Higgsa
    bo tak myślisz że wtedy to ludzie żyli w czarno-białym świecie i tyle
  • dziobu14 cze 2026, 22:19
    Adinfo pisze: 14 cze 2026, 22:13 jak kuźwa ktos w 86 roku wiedział po polu Higgsa
    bo tak myślisz że wtedy to ludzie żyli w czarno-białym świecie i tyle
  • Adinfo14 cze 2026, 22:18
    Masa
    125,3 ±0,4 (stat) ±0,5 (sys) GeV/c² (według CMS); 126,0 ±0,4 (stat) ±0,4 (sys) GeV/c² (według ATLAS)
  • @GUTEK@14 cze 2026, 22:18
    fuj wikipedia, teraz się ejaja używa
Na czacie nikogo nie ma

Zaloguj się  •  Zarejestruj się

Kto jest online

Jest 378 użytkowników online :: 6 zarejestrowanych, 1 ukryty i 371 gości (wg danych z ostatnich 10 minut)
Najwięcej użytkowników (57014) było online 07 kwie 2026, 23:59

Statystyki

Liczba postów: 166897 • Liczba tematów: 9167 • Liczba użytkowników: 5738 • Ostatnio zarejestrowany użytkownik: pieprz