Trudny wybór

Zastanawiasz się co wybrać? Zapytaj tutaj.
Lottix
Postów w temacie: 8
Posty: 8
Rejestracja: 04 maja 2024, 17:23

Re: Trudny wybór

Post autor: Lottix »

Myślę że jak nabiorę wprawy i będę wiedział co gdzie żeby nie zepsuć to z chęcią w wolnym czasie będę starał się coś dopracowywać, ale na starcie mimo to przez chociażby te pół roku chciałbym żeby też jakoś przyjemnie drukowała, dopóki się z nimi trochę nie oswoję.
Awatar użytkownika
Rozarh
Drukarz
Postów w temacie: 1
Posty: 660
Rejestracja: 12 kwie 2021, 10:45
Lokalizacja: opolskie
Drukarka: Fenix, A20M, TT1SM..
x 267

Re: Trudny wybór

Post autor: Rozarh »

Kiedyś polecałbym również Bambu Lab, ale polityka firmy wyszła na jaw - niedługo kończą wsparcie dla swoich drukarek i póki co nie pokazują jakie mają dalsze plany.
Prusa nie robi takich numerów - nowe modele drukarek się pojawiają. O zakończeniu wsparcia niech się wypowiedzą koledzy, którzy je posiadają. Dokumentacja Prusy online to kopalnia wiedzy i również po polsku.
Parafrazując wpis by artusiek:
Nie chcesz grzebać? Kup Prusę lub Bambu Labs
Kupiłeś coś co dopieszczasz? Naucz się grzebać!!!
mpk
Postów w temacie: 1
Posty: 376
Rejestracja: 27 lis 2019, 00:01
x 105

Re: Trudny wybór

Post autor: mpk »

Rozarh pisze: 05 maja 2024, 10:47 Kiedyś polecałbym również Bambu Lab, ale polityka firmy wyszła na jaw - niedługo kończą wsparcie dla swoich drukarek i póki co nie pokazują jakie mają dalsze plany.
Ale to już chyba nieaktualne. Znaczy aktualne mniej. Bo ZTCP, to pierwotne 2025 (czy tam 7) wydłużyli do 2029.
morf
Lottix
Postów w temacie: 8
Posty: 8
Rejestracja: 04 maja 2024, 17:23

Re: Trudny wybór

Post autor: Lottix »

Rozarh pisze: 05 maja 2024, 10:47 Kiedyś polecałbym również Bambu Lab, ale polityka firmy wyszła na jaw - niedługo kończą wsparcie dla swoich drukarek i póki co nie pokazują jakie mają dalsze plany.
Prusa nie robi takich numerów - nowe modele drukarek się pojawiają. O zakończeniu wsparcia niech się wypowiedzą koledzy, którzy je posiadają. Dokumentacja Prusy online to kopalnia wiedzy i również po polsku.
Wydaje mi się że to jest kluczowa informacja bo nie wiedziałem że w drukarkach też jest jak telefonach wolał bym żeby działała póki się nie zepsuje a nie póki firma zadecyduje. Wiecie jak to jest w anycubic przede wszystkim wcześniej wspomnianej kobrze 2 pro, bo z tego co wiem też jest aplikacja, i to chyba jako jedyna możliwość łączności drukarki z urządzeniem bo do komputera z tego co znalazłem się nie łączy nawet przez kabel
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić?”